אודות

מסעדת מפרומה

קובה סורית, מוסקה, בשרים, מנות בפיתה ובבגט, פסטלים, קציצות דגים ומושט מרוקאי – זה רק חלק קטן מתוך מגוון התבשילים והמנות הביתיים הנהדרים מבית מפרומה – בישולים אותנטיים.
גם בסניף מפרומה יהוד הוותיק וגם בסניף מפרומה בארות יצחק החדש והנוצץ תמצאו מבחר מגרה של מאכלים טעימים שתוכלו לאכול כבר בארוחה הבאה או להזמין במשקל.
שימו לב – בימי שישי אתם מוזמנים להעמיס כל טוב לקראת שבת בשוק האוכל שלנו!

לשני סניפי מפרומה תפריט כשר, ותמצאו בו הרבה אפשרויות טעימות:
מנות ראשונות, עסקיות תבשילים, מנות צמחוניות, בשרים בבגט או בפיתה ואוכל מבושל במשקל.
אז מה תאכלו לארוחת הצוהריים היום? העסקיות שלנו, למשל, כוללות:
מפרום, מוסקה, קובה סלק, קובה חמוסטה, קובה סורית, קציצות בשר, קציצות דגים, פילה מושט בתנור, פילה סלמון בתנור, שניצל, קבב, חזה עוף, פרגית וחומוס עם מעורב.
לצד המנה העיקרית שלכם תקבלו חמוצים ותוספות לבחירה, כך שמדובר בארוחה נדיבה במחיר משתלם במיוחד.
סניף מפרומה יהוד כבר צבר קהל לקוחות נאמן שהולך וגודל, ואילו סניף מפרומה בבארות יצחק, האח הצעיר של סניף יהוד, הוא מקום חדש, נקי ונעים לאכול בו עבור לכל מי שמגיע לקניות במתחם בארות יצחק, אבל בהחלט מצדיק גם גיחה מיוחדת לארוחת הצוהריים שלכם או להצטייד בהרבה אוכל טעים בשוק האוכל של יום שישי.
בכל מקרה בשני הסניפים אתם הולכים ליהנות מאוכל משובח שמוכן ממרכיבים טריים ומביא לידי ביטוי יד של טבח מקצועי בשילוב עם טעמים וניחוחות של בית.
גם צמחונים (או כל מי שרוצים קצת לנוח מבשר) ייהנו פה, לא רק מהתוספות המגוונות והאוכל במשקל אלא גם ממנות כמו קוסקוס ירקות, לביבות ירק, שניצל תירס ועוד.
לא פנויים לקפוץ אלינו? הזמינו משלוח ותוכלו ליהנות תוך זמן קצר מארוחת צוהריים נפלאה וגם לצייד את המקרר באוכל מצוין להמשך השבוע או לסוף השבוע.
אנחנו מחכים להכין עבורכם בישולים אותנטיים שיגרמו לכם ללקק את האצבעות!
שיהיה לכם בתיאבון!

חזור